Meie meeskond

Robert Peetsalu

Eestvedaja

Robert toob kokku inimesi, leiab rahastust ja partnereid ning iga päev mõtleb, kuidas saaks paremini. Kui leiab potentsiaalseid videote autoreid, siis koolitab neid. Kui leiab subtiitrite tõlkijaid, siis organiseerib neid.

Robert mõtiskleb hariduse tõhususe üle juba gümnaasiumi ajast. Ülikooliõpingute kõrvalt aktiivselt üliõpilaste huve esindades õppis ta tundma haridussüsteemi struktuuri ja probleeme ning võttis pähe, et suudab pakkuda neile lahendusi. Avastades enda jaoks Khan Academy otsustas ta, et sellest peavad kõik kasu saama.

Margus Koiduste

Juhtiv veebiarendaja

Margus kohandab Khan Academy lähtekoodi KAE Kooli vajadustele ja organiseerib vabatahtlikke abilisi veebilehe tõlkimisse.

Margusel on lai kogemus veebiarenduses ja põhikohaga töötab ta ettevõttes Erply.

Siim Schults

Videote autor

Siim teeb usinasti matemaatika videosid Khan Academy'le kõige lähedasemas stiilis. Ta näeb KAE Kooli koolihariduse e-õppe esimese sammuna.

Paralleelselt KAE Kooliga tegeleb Siim robotite ehitamisega Digilaboris Tartus.

Jan Willemson

Videote autor

Janile meeldivad ilusad matemaatikaülesanded ja nendest teeb ta nuputusvideosid kõigile vaatamiseks. Imekombel saab isegi tavalisest loengumaterjalist põnevate nuputusülesannete jada.

Jan töötab krüptoloogia alal, on seda ka Tartu Ülikoolis õpetanud ja erinevate e-riigi lahenduste kallal töötanud. Lisaks on ta olnud paljude matemaatikaolümpiaadide ülesannete autor.