Millest alustada?

Siin seletame, millest alustada KAE Kooli kasutamist, kui oled õpilane, õpetaja või lapsevanem.

Kuidas alustada KAE Kooli kasutamist?

Soovitan alustada harjutuste lahendamisest. Selleks vajuta ülevalt "Harjuta" nuppu. Eestikeelsete videote vaatamiseks vajuta "Vaata" nuppu Eesti lipuga. Khan Academy inglisekeelsete videote vaatamiseks eestikeelsete subtiitritega vajuta nupule "Vaata" kahe lipuga.

KAE Kool on kõigile tasuta kasutamiseks. Sisse saab logida Google'i või Facebook'i kontoga sisselogimise lehelt. See annab võimaluse salvestada oma sooritusi, vaadata ülevaateid oma edusammudest ja lasta teistel sind oma tuutoriks lisada. Kõiki teisi asju saab kasutada ka ilma sisselogimata.

Kui sul pole nendel lehtedel oma kasutajat, siis saad luua Google'i konto siit või Facebook'i konto siit. Kui sa oled alla 13 aasta vana, siis sul on vaja paluda, et su vanemad teeksid sulle ühe nendest kontodest.

Ma olen õpetaja või lapsevanem ja tahan kasutada KAE Kooli õpetamisel või oma lapsega. Kuidas ma seda teen?

Selleks, et olla KAE Koolis õpetaja või õpilane, jälgida kellegi sooritusi või salvestada enda sooritusi, tuleb kõigepealt luua konto.

Õpilased, kes on 13 või vanemad, saavad logida kohe sisse oma Google'i või Facebook'i kontodega.

Kui õpilased on alla 13:

Teil on kaks võimalust: Saate teha oma õppeasutusele Google Apps for Education , mis on Google teenuste pakett haridusasutustele. Selle abil saate luua google-konto kõigile kooli õpilastele olenemata vanusest ja sellega saavad õpilased ka KAE Kooli kasutada. Teine võimalus on lasta alla 13 aastaste laste vanematel luua konto oma lapsele kas Google'is või Facebook'is.

Kui teie õppeasutusel juba on Google Apps for Education, aga te ei saa selle abil KAE Kooli kasutada, siis see võib olla vajab tasulist või kallimat paketti.

Kui see on tehtud, peab iga teie õpilane lisama teid oma juhendajaks.