Kuidas olla abiks?

Jaga KAE Kooli oma tuttavatega

Soovita uusi videote autoreid

Kui tead kedagi, kes võiks olla huvitatud õppevideote abil õpetama, soovita teda meile - robert.peetsalu@gmail.com. Kirjuta ka miks teda soovitad ja kuidas me temaga ühendust saame (nimi, e-mail ja mobiilinumber).

Tõlgi kasvõi kohe mõned Khan Academy videod eesti keelde

Siit leiad samm-sammulise juhendi subtiitrite tegemiseks.
Vaadates Khan Academy videosid tekib tihti tahtmine jagada seda teistega, kuid kõigil ei ole hea inglise keele oskus. Väikese panusega saad kiirelt tekitada Khan Academy videote juurde (www.khanacademy.org lehele) eestikeelseid subtiitreid, tõlkides juba ajastatud inglisekeelseid subtiitreid. Esimese tõlke valmimiseks läheb 1..3 tundi olenevalt õppevideo pikkusest (5..25 min) ja tõlge tekib automaatselt Khan Academy lehele video alla. Edasi läheb tõlkimine kiiremini.

Liitu meeskonnaga

Saad olla meile abiks mitmes valdkonnas:
* Loo õppevideosid sind huvitavas valdkonnas: Siit leiad lühikese õppevideo ja põhjalikuma juhendi koos soovitustega sellest, kuidas teha head õppevideot.
* Aita Margust veebiarenduses
* Aita tõlkida Khan Academy't eesti keelde
* Tugivaldkonnad - kui sa tahad anda oma panuse, aga ei tea kuidas, kirjuta Robertile oma huvist.
Kontakt: robert.peetsalu@gmail.com

Hakka meie partneriks

Kui sul on idee, kuidas saaksime olla teineteisele kasulikud, kirjuta robert.peetsalu@gmail.com.

Heaks näiteks tulemuslikust partnerlusest on koostöö Tartu Ülikooli õppejõu Margus Niitsooga, kes oma aine "Sissejuhatus informaatikasse" raames pakkus üliõpilastele koduse ülesandena Khan Academy videote tõlkimist eesti keelde. 73 üliõpilast valis selle ja tõlkis ~640 videot. Veel mõned sellised koostööprojektid ja eesti keel saab esimeseks keeleks, milles on tõlgitud kõik Khan Academy videod.