Edulood

Kuigi ei esinda KAE Kool ametlikult Khan Academy't kanname edasi nende väärtuseid ja visiooni hariduse tuleviku osas, sealhulgas arusaama sellest, kuidas selline õppekeskkond saaks mõjutada kooliharidust. USA koolides on "ümberpööratud tunni" lähenemine ennast Khan Academy näitel tõestanud juba mitmetes koolides. Esimene sellistest koolidest, Palo Alto piirkonnakool kasutas ainult Khan Academy’t matemaatika õpetamisel ühe õppeaasta vältel kahe viienda ja kahe seitsmenda klassiga.

Tulemusena selgus kaks olulist aspekti – Esiteks hakkas õpilastele matemaatika meeldima, õppetulemused läksid paremaks, paljud õpilased jõudsid programmist ette. Teiseks, need õpilased, kes pühendasid mingile teemale rohkem aega ja tundusid alguses mahajääjatena, kihutasid teistes teemades kõigist ette, kui olid selle teema endale põhjalikult selgeks teinud. See paneb kahtlema kõiksugustes hinnangutes, mida lastele antakse, nagu „aeglane õppija“ või „rumal laps“ ja näitab veel kord, kui kahjulik on minna teemadega edasi ja ehitada uusi teadmisi alusele, mida õpetaja ise hindab tasemele “2“, “3“ või “4“.

Kliki siia, et lugeda lähemalt sellest ja teistest edulugudest Khan Academy lehel.

Vaata Salman Khan’i videosid, mis selgitavad lahti tema uuenduslikke põhimõtteid hariduses.

Kliki siia, et näha rohkem Sal Khani esinemisi

Järgmiseks

Sammud KAE Kooliga alustamiseks

Uuri kuidas parandab KAE Kool klassitundi või tutvu materjalide ja tarkvaraga